RESIN ETEMAD

بازرگانی

شرکت رزین اعتماد در امر بازرگانی در حوزه‌های مختلف فعالیت می‌نماید و با توجه به توانمندی‌های خویش از پروژه‌ها و مشارکت‌های جدید استقبال می‌نماید. این شرکت در امر واردات به عنوان تأمین‌کننده کالاهای مورد نیاز فروشگاه‌های زنجیره‌ای طی تفاهم‌نامه همکاری منعقده با ایشان فعالیت دارد. 

 

زعفران

شرکت رزین اعتماد صادر کننده انواع زعفران درجه یک نگین ، پوشالی و سرگل در بسته بندی های گرمی و فله می باشد.

 

نمونه محصول صادراتی شرکت رزین اعتماد در بازار حوزه خلیج فارس

برای این منظور شرکت رزین اعتماد آمادگی صادرات با برند انحصاری خود و یا آماده سازی، ثبت و تولید با برند مد نظر خریدار را دارد. نکته مهم در زمینه زعفران، شناخت انواع قسمت های آن و درک صحیح از میزان تقاضا برای هر بخش در بازار هدف می باشد. سرویس های مشاوره ای ما آمادگی ارائه راهنمایی در خصوص کشور مقصد را دارند.

شرکت رزین اعتماد در راستای فعالیت های وارداتی خود توانایی واردات کالاهای اساسی و نهاده های دامی از جمله جو، ذرت، کنجاله سویا و … در تناژهای مختلف از کشورهای صاحب نام در تولید را دارد. فروش این محصولات با قیمت مناسب، رقابتی و تحویل در نقاط مختلف کشور خواهد بود.

 

واردات مرغوب ترین جو دامی، ذرت و کنجاله سویا مطابق با آنالیز درخواستی استاندارد و مورد تایید ایران از کشورهای روسیه، قزاقستان، اوکراین، هندوستان و برزیل جهت مشتریان

همچنین واردات انواع برنج هندی و پاکستانی به شکل عمده و یا در قالب برند و بسته بندی های متنوع سفارش شده توسط خریداران

 

your best partner

we grow together continuously with our customers

پسته

شرکت رزین اعتماد صادرکننده انواع پسته های درجه یک کله‌قوچی، اکبری، احمدآقایی، بادامی و فندقی می باشد.

 

لوازم خانگی، لوستر و لوازم روشنایی

شرکت رزین اعتماد وارد کننده لوازم خانگی با برند آلمانی عرشیا می باشد.

همچنین شرکت رزین اعتماد اقدام به واردات محموله بزرگ از انواع لوستر و لوازم روشنایی با مبدا اسپانیا نموده است. تنوع موجود و کیفیت بالای محصولات پوشش دهنده انواع سلیقه ها و نیازها می باشد که جایگاه بسیار خوبی در بازار رقابتی ایران به دست آورده است.

 

خودرو

در زمانی عدم ممنوعیت اردات خودرو، شرکت رزین اعتماد وارد کننده انواع خودروهای سواری و سنگین بوده است.

رزین اعتماد، همراه همیشگی شما